Popis služby

Jak to funguje

Služba Přidej.cz umožňuje snadno vkládat odkazy (URL) do různých služeb pro sdílení odkazů. Uživatelé mohou jediným tlačítkem umístěným na webové stránce přidávat odkazy na tuto stránku do různých služeb; vkládat lze také přímo na webu Přidej.cz. Už nemusíte na své stránky vkládat několik různých tlačítek; jak budou české a slovenské služby pro sdílení odkazů přibývat, budou doplňovány na Přidej.cz.

Používání služby je podmíněno souhlasem s podmínkami. Služba přidej.cz nebude zpoplatňována, veškeré texty a tlačítka poskytována touto službou jsou distribuovány pod licencí Creative Commons Attribution 3.0 Unported License.

Creative Commons License

Co znamená hodnocení odkazů a domén

Hodnocení (skóre) odkazů je složitá, časově korigovaná veličina. Má na něj vliv řada faktorů, které mohou být navíc v různě měněny a upravovány. Základem je Alexa ranking a počet sdílení na Facebooku, přispívá i část hodnocení domény jako celku, metadata stránky atd. Následně se aplikuje časová korekce – postupem času (od přidání) hodnocení přibližně exponenciálně klesá. Vyšší hodnocení může znamenat zajímavější a populárnější stránku, nemusí to ale vždy platit.

Kdo to používá

Seznam některých portálů a webů, které používají přidej.cz (mají/měly tlačítko):